Na adrese Suitcase.Repair podporujeme zákazníky v tom, aby si mnohé typy oprav prováděli sami. U mnoha typů oprav, které vyžadují specializované nářadí a zručné řemeslníky, nemusí mít zákazníci čas nebo potřebnou jistotu, aby opravu provedli sami.

Na stránkách Suitcase.Repair síť je  skvělou příležitostí, jak nabídnout opravu zavazadel přímo ve vašem obchodě, aniž byste museli skladovat stovky nebo dokonce tisíce náhradních dílů.Nezáleží na tom, zda jste obuvník, opravna obuvi a koženého zboží, zámečník nebo podobná firma - nabídka oprav zavazadel ve vaší prodejně je skvělou příležitostí, jak zvýšit tržby a místní povědomí.

Přilákejte do svého obchodu více návštěvníků

Připojení se k suitcase.repair je skvělou příležitostí nejen ke zvýšení vašich příjmů, ale také k tomu. přilákat do svého podniku nové návštěvníky.

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí stále častěji nakupuje online, mnoho zákazníků ve vašem okolí nemusí o vašem obchodě a službách, které nabízíte, vědět. Nabídkou oprav zavazadel jako doplňkové služby si zákazníci mohou vaše služby rezervovat přímo na suitcase.repair a navštívit váš obchod, abyste opravu provedli, což vám nabízí příležitost získat nového zákazníka a pro dodatečné příjmy.

Vyberte si, které služby nabízíte

Každý člen suitcase.repair má k dispozici vlastní možnosti a nástroje. Z tohoto důvodu se můžete sami rozhodnout, které služby chcete zákazníkům nabízet. suitcase.repair.

Od běžných výměn náhradních dílů pomocí šroubů až po opravy náhradních dílů pomocí nýtů nebo opravu zipů, které můžete vybrat služby, které vám nejvíce vyhovují.

Zvyšte svůj výdělek a omezte papírování

Nabídka vašich služeb jako součást suitcase.repair je velmi snadné. Zaregistrujte se u nás, vyberte si služby, které chcete poskytovat, a začněte okamžitě obsluhovat zákazníky - není třeba žádný speciální hardware ani software.

Zákazníci za vaše služby platí přímo na suitcase.repair a mohou si vybrat, zda chtějí získat požadované díly doručit přímo do vašeho obchodu. a můžete výrobek odevzdat k opravě.

Na konci každého měsíce obdržíte konsolidovanou výplatu a zprávu o poskytnutých službách.

Připojte se k naší opravárenské síti ještě dnes!