Nabídka opravy zavazadel je tradičně vyhrazena luxusním hotelům. A i ty se potýkaly s velkým množstvím různých typů náhradních dílů pro zavazadla. Začněte svým hostům nabízet službu opravy zavazadel bez obvyklých problémů ještě dnes.

Nabídněte službu opravy zavazadel ve vašem hotelu

Nabízet služby opravy zavazadel ve vašem hotelu nebylo nikdy jednodušší díky službě suitcase.repair. K dispozici je není třeba skladovat stovky náhradních dílů, mít vyhrazenou dílnu nebo mít k dispozici širokou škálu nářadí.. Potřebujete pouze základní opravárenské nářadí (které vám můžeme poskytnout) a zaměstnance, který je vyškolen k provádění vámi vybraných oprav.

Poté, co určíte potřebné díly k provedení opravy, budou potřebné díly dodány přímo do vašeho hotelu, abyste mohli opravu provést ještě před odjezdem hostů.

Jako partner hotelu navíc můžete využívat výhod konsolidované fakturace s variabilními fakturačními obdobími na základě objemu oprav.

Poskytování prémiových služeb pro hosty

Nabídka oprav zavazadel ve spolupráci s suitcase.repair ve vašem hotelu, máte plnou kontrolu nad tím, jakým způsobem si přejete řídit opravárenské služby. Můžete si vybrat, zda budete službu nabízet hostům zdarma, nebo si stanovit cenu, která bude vyhovovat vašim obchodním potřebám.

Současně máte možnost připojit se ke službě suitcase.repair opravárenská síť a nabídněte své opravárenské služby místním obyvatelům, čímž zvýšíte své příjmy a povědomí o svém hotelu v okolí.

Zaujali jsme vás?