Doplňte svůj servis oprav a výměn zavazadel

Nezáleží na tom, zda hledáte poskytovatele komplexních služeb, nebo chcete zvýšit efektivitu procesu správy reklamací, máme pro vás řešení.

Jako poskytovatel komplexních služeb můžeme nabídnout řízení celého procesu od evidence reklamace, posouzení opravitelnosti, opravy zavazadla a v případě neopravitelných zavazadel i služby výměny zavazadla.

Případně může naše řešení pomoci vyřešit opravitelné reklamace přímo na přepážce díky našemu jedinečnému řešení. suitcase.repair poukazy na náhradní díly.

suitcase.repair Poukazy na náhradní díly

Zavedení suitcase.repair Poukázky na náhradní díly je jednou z nejúčinnějších metod vyřizování reklamací zavazadel. Naše poukazy na náhradní díly vám umožní vyřídit pojistné události ještě před sepsáním protokolu o škodě což vám umožní zkrátit čas strávený evidencí a vyřizováním škod.

Odesílání cestujících do tradičních opravárenských servisů v případě jednoduchých škod způsobuje obrovské náklady kvůli ručnímu zpracování případů oprav. Naše samoobslužné opravy vám umožňují výrazně snížit snížit náklady na vyřízení u poškození součástí a zároveň zkrácení doby vyřízení reklamace.

S suitcase.repair jako váš partner navíc profitujete z toho, že můžete řešit případy za více značek prostřednictvím jedné centrální platformy.

Služby výměny zavazadel

Na adrese suitcase.repair je naším hlavním cílem zvýšit míru opravitelnosti při vyřizování pojistných událostí a tím snížit pojistné.

V nešťastném případě, že zavazadla nelze opravit, naše proces založený na datech zajišťuje, že se pro výpočet použijí co nejpřesnější historické maloobchodní ceny. časové hodnoty poškozeného zavazadla.

Mezitím profitujete z našich úzkých vztahů se značkami zavazadel, které vám umožňují vyměnit zavazadla za velkoobchodní ceny a zároveň cestujícím nabízejí široký výběr značek z nichž si můžete vybrat a atraktivní (neinflační) ceny v případě, že časová hodnota zavazadla nestačí na nákup nového kufru.

Zjednodušená správa reklamací a fakturace

Nezáleží na tom, zda dáváte přednost použití našich komplexní služby nebo využijete naše suitcase.repair Poukazy na náhradní díly budete mít výhodu, že můžete vyřídit případy oprav pro širokou škálu značek prostřednictvím jedné platformy.

Mezitím naše centralizovaná fakturace vám poskytuje podrobný reporting o případech, které jsme řešili.

Kromě toho máte možnost získat podrobnější analytické údaje, abyste získali hlubší přehled o svých případech oprav.

Zaujali jsme vás?