Přehodnoťte službu opravy a výměny zavazadel

Spokojenost a udržení zákazníků jsou pro výletní společnosti nejdůležitějším faktorem dlouhodobého úspěchu.

S naší komplexní služby opravy zavazadel můžete zákazníkům poskytnout bezproblémovou zkušenost od evidence reklamace až po opravu nebo výměnu poškozeného zavazadla.

Dáváte přednost tomu, abyste si reklamace, posouzení a výměnu spravovali sami? Naše stránky poukazy na náhradní díly jsou efektivním řešením pro správu opravitelných případů, které vám umožní soustředit se na choulostivější případy.

Suitcase.Repair Poukázky na náhradní díly

S omezeným prostorem na palubě může být skladování stovek náhradních dílů pro zavazadla problém. Naše stránky Suitcase.Repair Poukázky na náhradní díly jsou účinným nástrojem, který vám pomůže vyřešit reklamace zavazadel velmi efektivně a ke spokojenosti cestujících.

Naše samoobslužné řešení oprav vám umožňuje zkrátit dobu řešení reklamace a výrazně snížit náklady na vyřízení a zároveň umožňují cestujícím objednat si potřebné díly online a mít je připravené hned po příjezdu domů.

S Suitcase.Repair jako svého partnera navíc profitujete tím, že můžete řešit případy za více značek prostřednictvím jedné centrální platformy.

Služby výměny zavazadel

Naším hlavním cílem na Suitcase.Repair je zvýšit míru opravitelnosti, což vám pomůže rychleji vyřešit případy a snížit pojistné.

V případech, kdy se zavazadlo poškodilo tak, že se nedalo opravit, naše proces založený na datech vám poskytuje přesné historické maloobchodní ceny pro výpočet časovou hodnotu poškozeného zavazadla.

Při samotné výměně můžete využít našich úzkých vztahů se značkami zavazadel, které vám umožní vyměnit zavazadla za velkoobchodní ceny. Vaši cestující zároveň těží z široké nabídky značek, z nichž si mohou vybírat, a atraktivní (nenadhodnocené) cenyv případě, že časová hodnota zavazadla nestačí na nákup nového kufru.

Přesné vykazování a centralizovaná fakturace

Při spolupráci s suitcase.repair profitujete z toho, že můžete řešit případy oprav pro více značek zavazadel prostřednictvím jedné centrální platformy. Namísto toho, abyste každému cestujícímu hradili náklady na opravu, můžete těžit z našich výhod. centralizované fakturace což vám umožní soustředit se na důležitější případy.

Kromě toho máte přístup k našim podrobný reporting které vám umožní získat hlubší přehled o typech vzniklých škod.

Zaujali jsme vás?