Chápeme, že je pro vás velmi důležité, aby byl váš kufr opět připraven k použití. Z tohoto důvodu nabízíme širokou škálu možností přepravy a dodání v závislosti na typu, velikosti a hmotnosti každého náhradního dílu.

Níže naleznete odpovědi na mnoho častých otázek týkajících se našich možností dodání.

Přepravní služby a oblasti dodání

Seznam zemí / regionů, do kterých dodáváme náhradní díly, neustále rozšiřujeme. V současné době dodáváme do následujících zemí / regionů:

 • Evropská unie
 • Austrálie
 • Bosna a Hercegovina
 • Kanada
 • Hongkong
 • Indie
 • Ostrov
 • Izrael
 • Lichtenštejnsko
 • Severní Makedonie
 • Monako
 • Nový Zéland
 • Norsko
 • Filipíny
 • Srbsko
 • Švýcarsko
 • Turecko
 • Spojené království
 • Spojené státy
 • Vietnam

Doba doručení závisí na tom, kdy byla vaše objednávka zadána, a na regionu doručení.

Obvykle bude vaše objednávka zpracována následující pracovní den a předána kurýrovi ještě týž pracovní den.

V rámci Německa jsou zásilky doručovány do 1-3 pracovních dnů (v závislosti na zvolené službě).

V rámci EU jsou balíky doručovány do 2-5 nebo 2-6 pracovních dnů v závislosti na regionu doručení. Doba doručení pro vaši zemi a pro dostupné přepravní služby se vám zobrazí během objednávky.

U balíků do Bosny a Hercegoviny, Lichtenštejnska, Monaka, Srbska, Švýcarska a Spojeného království lze očekávat doručení do 2-6 pracovních dnů od předání kurýrovi.

U mezinárodních zásilek s cílovou zemí, která není uvedena výše, se doba dodání pohybuje mezi 10 a 14 pracovními dny.

Většinu našich zásilek zasíláme prostřednictvím Deutsche Post / DHL nebo DPD (v rámci Evropy).

V závislosti na regionu doručení je možné, že se dopravce na poslední míli liší od původního dopravce.

Zásilky zasílané službou DHL Warenpost (malé balíky) jsou přepravovány pomocí poštovní sítě a mohou být doručeny místní poštou.

V závislosti na velikosti náhradních dílů, které si přejete objednat, může být během objednávky k dispozici jedna nebo více možností kurýrní služby. Vzhledem k nákladům na mezinárodní doručení můžeme v současné době nabídnout pouze standardní doručení.

U malých a lehkých výrobků vám můžeme během objednávky nabídnout doručovací službu DHL Warenpost. Tato doručovací služba je k dispozici pouze pro vybraný počet dílů a je přepravována pomocí poštovní doručovací sítě do cílového regionu.

V současné době nenabízíme zasílání do balíkových obchodů nebo balíkových skříní, protože tyto služby nejsou podporovány každým kurýrem a pro každou možnost doručení. Objednávky podané s adresou doručení uvedenou v parcel shopu nebo parcel lockeru budou automaticky zrušeny.

Po předání objednávky kurýrovi budete moci na webových stránkách kurýra zkontrolovat, zda je možné zásilku nasměrovat do balíkové schránky nebo balíkového obchodu.

Vezměte prosím na vědomí, že v případě, že se jedná o balíkovou zásilku, je možné ji zaslat na adresu U balíků zasílaných službou DHL Warenpost není podporováno doručení do balíkové prodejny nebo balíkové schránky.

V současné době bohužel nejsme schopni nabídnout expresní přepravu našich výrobků, protože náklady na přepravu by v mnoha případech násobně převyšovaly hodnotu výrobku.

Náklady na doručení a poplatky

Cena dopravy se vypočítává dynamicky v pokladně a závisí na regionu doručení a hmotnosti a velikosti objednaných náhradních dílů.

Obecně platí, že teleskopické násady jsou vzhledem ke svým velkým rozměrům nejdražší na dopravu. V těchto případech je cena za doručení v rámci Evropy výrazně nižší ve srovnání s mezinárodní přepravou.

V případě menších dílů, jako např. Kolečka, zámky nebo táhla zipů, jsou náklady na dopravu srovnatelně nižší a v závislosti na regionu doručení se vám může zobrazit více možností dopravy.

To, zda musíte v případě záručního kufru platit přepravní náklady, závisí na záruční politice značky, od které je váš kufr.

V případě suitcase.repair je oprávněna poskytovat náhradní díly na základě záruky pro danou značku, řídíme se při vyřizování vašeho kufru záručními pravidly dané značky.

V mnoha případech značky hradí buď náklady na vnitrostátní přepravu (do země, kam byl výrobek původně dodán), nebo mají stanovenou určitou hranici, do které jsou přepravní poplatky hrazeny bez ohledu na oblast dodání. Náš servisní tým vám po schválení vašeho záručního případu poskytne bližší informace o poplatcích za dopravu.

Ceny na našich webových stránkách se nejsou zahrnují dovozní cla, DPH nebo jiné poplatky, které mohou být účtovány v zemi dodání. Kurýr vám při doručení vyměří příslušnou DPH a dovozní cla nebo vás před doručením informuje, abyste případné dlužné poplatky uhradili.

V mnoha zemích existuje hranice, pod kterou se dovozní poplatky nevybírají. Pro více informací si laskavě ověřte místní dovozní předpisy.

Výjimka: V případě, že se jedná o zboží, které je předmětem dovozu, je třeba se obrátit na celní úřad: Pro dodávky do Spojeného království nejste zodpovědní za úhradu dovozního cla nebo DPH, pokud je hodnota objednávky (včetně dopravy) nižší než 135 GBP. U objednávek s hodnotou vyšší než GBP vás bude kurýr kontaktovat kvůli úhradě dovozní DPH a dovozních cel (pokud se na ně vztahuje).

Vždy se snažíme nabídnout širokou škálu možností přepravy a nabídnout vám nejlepší možné ceny pro danou velikost a hmotnost zásilky.

Bohužel nejsme schopni nabídnout nižší ceny, než jaké se zobrazují během objednávky.

Obecné otázky

Všechny naše výrobky jsou dodávány z Německa.

V současné době bohužel neumožňujeme vyzvednutí objednávky přímo v našem skladu.

Oznámení "omezené sledování" se zobrazuje u doručovací služby DHL Warenpost. U této doručovací služby se zásilka nepřepravuje pomocí balíkové doručovací sítě, ale pomocí běžné poštovní sítě.

U této možnosti přepravy není neobvyklé, že se zobrazí pouze několik událostí sledování, např. počáteční skenování v poštovním centru, skenování doručení. V některých případech je také možné, že úvodní sken chybí - v takových případech bychom vás rádi požádali o trochu trpělivosti, protože ve většině případů je vaše zásilka již přepravována dále.

Více informací o tom, jak v takovém případě postupovat, najdete na stránce na těchto stránkách stránce.

Odeslat zprávu

Pokud nám raději napíšete e-mail, pošlete nám ho laskavě na adresu contact@suitcase.repair