Poskytování pojištění zavazadel může být náročné vzhledem k rozmanitosti dostupných náhradních dílů a šíři vzorů poškození. Abychom snížili zátěž spojenou s nabídkou pojištění zavazadel a zabránili nadhodnocování výše škody, nabízíme pojišťovnám řadu služeb určených pro pojišťovny.

Posouzení opravitelnosti zavazadel

Vyhodnocení škody způsobené na zavazadlech může být komplikované. U škod, které vyžadují pouze výměnu některých součástí, zkontrolujeme, zda se jedná o jsou požadované díly stále k dispozici a pokud jsou vyprodané, zda je lze ještě zakoupit.

V případě komplikovanějších poškození, která by vyžadovala zaslání položky do opravárenského centra, poskytujeme odhad přibližných nákladů na opravu a odhad, zda náklady na opravu mohou přesáhnout hodnotu náhrady.

Posouzení historické maloobchodní ceny a nákladů na náhradu

V případech, kdy oprava již není možná a je třeba položku vyměnit, je přesný výpočet časové hodnoty velmi důležitý. Odhadovaná historická maloobchodní cena je bohužel často nadhodnocená, takže stanovení časové hodnoty je často nepřesné a nepřehledné.

Díky naší specializaci na opravy zavazadel a rozsáhlým údajům o historických maloobchodních cenách vám můžeme poskytnout přesné odhady historické maloobchodní ceny, přibližných nákladů na výměnu a časové hodnoty na základě vašich požadavků na výpočet.

Zaujali jsme vás?