Pro nalezení odpovídajících náhradních dílů pro váš kufr Eminent je nezbytné nejprve zjistit, jaké číslo výrobku má váš kufr Eminent. To se provede tak, že se v kufru najde 13místné číslo.

Bez 13místného čísla modelu není možné váš kufr správně identifikovat. I když mnoho náhradních dílů může vypadat podobně jako náhradní díly, které jsou v současné době nainstalovány na vašem kufru, může být na něm nainstalován jiný Kolečka výška nebo jiná výška kufru Teleskopická Rukojeť by znamenalo, že nové náhradní díly nebudou na váš kufr pasovat.

Podle níže uvedených pokynů určete, který model máte.

Kde se nachází štítek s číslem modelu u pevných skořepinových kufrů?

U kufrů s pevnou skořepinou této značky může být štítek s číslem modelu umístěn na různých místech v závislosti na datu výroby. Mezi možná umístění patří např:

  1. Uvnitř vnitřní boční kapsy
  2. Uprostřed jedné strany kufru v blízkosti zipu pro údržbu.
  3. Vedle boční kapsy

Jaké číslo mám hledat?

Hledaný štítek obsahuje 13místné číslo výrobku. U novějších výrobků toto číslo začíná číslicemi 4715670... (u starších modelů může toto číslo začínat jinými číslicemi).

Důležité: Rozložení a informace na štítku se mohou mírně lišit od vzorku na vzorovém obrázku v závislosti na datu výroby. Každý kufr má pouze jeden štítek s tímto kódem.

Co bude následovat?

Pomocí vyhledávacího řádku v horní části stránky vyberte značku kufru a zadejte číslo modelu kufru.

Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny náhradní díly, které jsou pro váš model aktuálně k dispozici.

Důležité: Pokud pro vaše číslo modelu nejsou k dispozici žádné výsledky, znamená to, že pro váš model již nejsou k dispozici žádné náhradní díly.

Nemůžete v kufru najít štítek s číslem vašeho výrobku?

Ve výjimečných případech se může stát, že váš kufr nemá uvnitř štítek s číslem výrobku. Obvykle se to týká dvou různých druhů výrobků:

  • Výrobky, které jsou starší než 15 let: V tomto případě není uvnitř kufru k dispozici žádné číslo výrobku. Pro tento výrobek již bohužel nejsou k dispozici žádné náhradní díly.

  • Výrobky, které jsou jsou mladší než 15 let: V tomto případě se výrobek pravděpodobně prodával v některých oblastech Asie nebo Středního východu. Prosíme, laskavě kontaktujte naši zákaznickou podporu a zjistíte, které náhradní díly se hodí pro váš kufr.