Vyhledávání náhradních dílů

V závislosti na značce kufru lze číslo modelu nalézt na různých místech. U značek, pro které nabízíme náhradní díly na našich stránkách, můžete sledovat naše návod, jak najít číslo modelu.

V závislosti na značce kufru se může stát, že jsou kufry dodávány bez čísla modelu.

To může mít mnoho různých důvodů, např. že zboží bylo prodáno dříve, než značka zavedla modelová čísla.

Bohužel nabízíme náhradní díly pouze pro kufry, které mají číslo modelu. Také většina značek již nenabízí náhradní díly pro zboží, které je velmi staré a nemusí mít číslo modelu.

Abychom zaručili, že naše náhradní díly přesně pasují k vašemu kufru, neidentifikujeme náhradní díly na základě jejich vzhledu, ale na základě čísla modelu kufru.

Bohužel v tuto chvíli náš servisní tým nemůže schopen pomoci vám s identifikací požadovaných dílů na základě obrázků.

Seznam značek, se kterými spolupracujeme, neustále rozšiřujeme, abychom vám mohli nabídnout široký výběr náhradních dílů mnoha různých značek.

V současné době vám bohužel nemůžeme nabídnout náhradní díly pro značky, které nejsou uvedeny na našich stránkách. V takových případech doporučujeme obrátit se s žádostí o pomoc na prodejce, u kterého jste zboží zakoupili.

Bez ohledu na to, zda je značka vašeho kufru uvedena na seznamu suitcase.repair ještě není, stále máte možnost zaregistrovat účet na našich stránkách. Můžete si tak uložit údaje o svém kufru, číslo modelu a dokonce nahrát doklad o koupi, abyste měli všechny údaje připravené, pokud budete potřebovat náhradní díly nebo budete chtít uplatnit záruční reklamaci.

Mnoho náhradních dílů může na první pohled vypadat podobně. Měli byste však postupovat obezřetně, protože výběr náhradních dílů podle obrázků často vede k nákupu nesprávných náhradních dílů. Místo toho vám doporučujeme vyhledat číslo modelu vašeho kufru, abyste našli odpovídající díly.

I když díly mohou vypadat odlišně Kolečka výška, tvar Kolečka skříně, umístění šroubů nebo délka dílu. Teleskopická Rukojeť se mohou lišit od dílu, který je v současné době nainstalován na vašem kufru. Pokud se náhradní díl jen nepatrně liší od aktuálně instalovaného náhradního dílu, náhradní díl ve většině případů nebude správně pasovat.

Znalosti o náhradních dílech

Bohužel, něco takového univerzální náhrada kufru Kolečka neexistuje.

Každý kufr Kolečka je navržen pro konkrétní kufr. Proto se tvar různých Kolečka, umístění šroubů i výška kufru. Kolečka a dokonce i umístění Kolečka na Kolečka může být u každého kufru jiné Kolečka.

Výběr Kolečka který se jen nepatrně liší od původního Kolečka povede k tomu, že Kolečka nebude správně sedět. V mnoha případech je to vidět na Kolečka že pouzdro na plášti dobře nesedí, otvory pro šrouby nejsou zarovnané nebo zbývající otvory Kolečka vykazují zvýšené opotřebení po Kolečka výměně.

Abyste se těmto problémům vyhnuli suitcase.repair nabízíme náhradní díly, které dokonale odpovídají vašemu kufru. Stačí jen vyhledat číslo modelu vašeho kufru.

Není neobvyklé najít Kolečka na našich stránkách, který vypadá podobně jako Kolečka který je v současné době nainstalován na vašem kufru.

Protože každý kufr Kolečka je navržen tak, aby pasoval na konkrétní kufr, doporučujeme místo toho vyhledat číslo vašeho modelu, abyste se ujistili, že pasuje na váš kufr. Dokonce i různé velikosti stejného modelu mohou používat různé díly, takže musíte hledat každý kufr zvlášť.

Více informací o tom, jak v takových případech postupovat, najdete na stránce na těchto stránkách stránce.

Značky pravidelně provádějí aktualizace výrobků s cílem dále zlepšit jejich výkon nebo nahradit díly, pokud již nejsou k dispozici, nebo z jiných důvodů.

V některých případech se značka může rozhodnout ponechat číslo modelu kufru beze změny, přestože se změnily náhradní díly. Často se tak děje v případě, že díly mají podobný vizuální vzhled.

V takových případech je důležité si uvědomit, že náhradní díly jsou často nejsou zaměnitelné a musí být nahrazeny přesně stejným dílem, aby bylo zaručeno, že se hodí.

Proto můžete být po vyhledání čísla modelu kufru požádáni o porovnání, který náhradní díl je na vašem kufru aktuálně použit. Abyste zjistili, jaký díl je v současné době použit na vašem kufru, musíte porovnat provedení dílů s vaším kufrem. Rozdíly jsou často velmi malé, např. nepatrné odchylky ve tvaru Kolečka víčka, jiné logo nebo umístění tlačítek nebo v případě teleskopických rukojetí dokonce jiný tvar trubek.

V případě, že máte problém rozlišit, který díl potřebujete, neváhejte se obrátit na náš servisní tým, který vám poradí.

V závislosti na přesném modelu kufru, který vlastníte, a stáří výrobku může být možné použít náhradní díly jiného kufru na vašem výrobku.

V takovém případě najdete na stránce výrobku malé tlačítko, které vám umožní zobrazit alternativní náhradní díly, které mohou být vhodné pro váš výrobek.

Vezměte prosím na vědomí, že v případě, že se jedná o náhradní díly, je možné je použít: Vzhledem k tomu, že tyto díly byly původně určeny pro jiný model kufru. suitcase.repair záruka na montáž se nevztahuje na nákup alternativních dílů. V mnoha případech je velmi pravděpodobné, že náhradní díl bude přesně pasovat na váš kufr (např. pokud má náhradní díl pouze jinou barvu), avšak vzhledem k tomu, že se nejedná o originální náhradní díl pro váš konkrétní kus, nemůžeme zaručit, že bude pasovat (např. ve výjimečných případech se může lišit umístění šroubů).

Pokud se na stránce produktu taková možnost nezobrazuje, nejsme bohužel v současné době schopni nabídnout alternativní díly pasující na váš kufr.

Pokud je náhradní díl pro váš kufr momentálně vyprodaný, máte dvě možnosti:

  1. Podívat se po alternativních produktech. U některých výrobků mohou být k dispozici alternativní náhradní díly, které byly původně určeny pro jiný model kufru, ale s velkou pravděpodobností budou pasovat i na váš výrobek.
  2. Přihlaste se k odběru upozornění. Pokud je náhradní díl vyprodán, uděláme vše pro to, abychom jej doplnili (pokud to bude možné). Protože zásoby některých náhradních dílů mohou být omezené, máte možnost být upozorněni e-mailem, jakmile bude potřebný díl opět k dispozici. Chcete-li se přihlásit k odběru, jednoduše navštivte stránku produktu a klikněte na tlačítko "Informovat mě, až bude k dispozici".

Odeslat zprávu

Pokud nám raději napíšete e-mail, pošlete nám ho laskavě na adresu contact@suitcase.repair