Následující návod vám ukáže, jak vyměnit poškozené táhla zipu vašeho kufru, např. pokud byly rozříznuty nebo poškozeny během přepravy.

Jako Zámek výměna vyžaduje otevření kufru, je tento návod použitelný i v případech, kdy je stávající tahák otevřený. Zámek je poškozený a nelze jej otevřít správnou kombinací nebo když byla stávající kombinace zapomenuta. V případě zapomenuté Zámek kombinace doporučujeme nejprve vyzkoušet kombinace od 0-0-0 do 9-9-9, protože to poskytne rychlejší řešení ve srovnání s výměnou kufru. Zámek.

Pro kombinaci Zámek a Stahovák Zipu musíte nejprve odstranit stávající taháčky zipu (které jsou stále připevněny k zipu) a poté je Zámek) podle níže uvedených pokynů, což vám umožní otevřít kufr a získat přístup k taháčkům. Zámek zevnitř. Poté můžete postupovat podle našeho Zámek návod na výměnu a vyměnit kombinaci Zámek a vrátit se na tuto stránku pro opětovné vložení nových taháčků zipu. Vzhledem k tomu, že původní taháčky zipů nelze vyjmout z Zámek je třeba zakoupit nové tahače zipů.

Potřebné nářadí: 1 x kleště

Předpokládaný čas: Přibližně 10-15 minut.

Obtížnost: obtížnost: těžká

KROK 1: VYHLEDEJTE ODPOVÍDAJÍCÍ NÁHRADNÍ DÍLY

Při výměně taháčků zipů kufru je třeba věnovat pozornost přesnému typu taháčků zipů. Stahovák Zipu potřebný. Vzhledem k tomu, že taháčky zipů se vkládají do Zámek kufru, musí být kompatibilní se zipem. Zámek typem kufru.

Na stránkách suitcase.repair najdete odpovídající táhla zipů, která se hodí k zámkům mnoha různých značek kufrů. Stačí vyhledat číslo modelu zboží a můžete si být jisti, že zobrazené taháčky zipů skutečně pasují do vašeho kufru. Zámek.

Nejste si jisti, kde najít číslo modelu vašeho kufru?

KROK 2: OTEVŘENÍ HLAVY ZIPU

Pomocí kleští mírně rozevřete hlavu zipu.

UPOZORNĚNÍ: Hlava zipu je velmi křehká tahání za hlavu zipu příliš velkou silou nebo příliš vysoko způsobí, že se hlava zipu zlomí. Vzniklé poškození si vyžádá výměnu celého jezdce zipu, kterou musí provést odborné opravny. Na taková poškození se nevztahuje záruka výrobce.

KROK 3: VÝMĚNA Stahovák Zipu

Hlavici zipu je třeba rozevřít do výšky, která je potřebná k vytažení zipu. Stahovák Zipu. Po poškození Stahovák Zipu byl odstraněn, můžete zasunout náhradní Stahovák Zipu.

KROK 4: UZAVŘENÍ HLAVY ZIPU

Po nasazení nového Stahovák Zipu je třeba hlavu zipu opět uzavřít, aby se zajistila proti otevření. Stahovák Zipu. Pomocí kleští jemně přitlačte dolů Stahovák Zipu.

VAROVÁNÍ: Hlava zipu je velmi křehká. Přílišné stlačení hlavy zipu nebo příliš velká síla způsobí, že se hlava zipu ulomí. Vzniklé poškození si vyžádá výměnu celého jezdce zipu, kterou musí provést odborné opravny. Na taková poškození se nevztahuje záruka výrobce.

VÁŠ ZÁVĚR!

Úspěšně jste vyměnili jezdce zipu svého kufru. Vraťte se k našim návodům, kde se dozvíte, jak vyměnit ostatní části kufru.

K našim návodům

Newsletter

Krátká věta popisující, co někdo obdrží, když se přihlásí k odběru