Následující návod ukazuje, jak vyměnit poškozený kufr.Teleskopická Rukojeť kufru během několika minut. Návod je vhodný jak pro kufry s Teleskopická Rukojeť umístěnými na vnější straně (kde jsou trubky viditelné na zadní straně kufru), tak i na předměty, kde jsou trubky umístěny na zadní straně kufru. Teleskopická Rukojeť jsou umístěny na vnitřní straně kufru.

Potřebné nástroje: 1 x křížový šroubovák (u některých modelů kufrů může být zapotřebí více velikostí).

Předpokládaná doba použití: Přibližně 20 minut

Obtížnost: Obtížnost: mírná

KROK 1: VYHLEDÁNÍ ODPOVÍDAJÍCÍCH NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Než se pustíte do výměny kufru Teleskopická Rukojeť je nezbytné najít odpovídající náhradní rukojeť vozíku. Jelikož je každá rukojeť vozíku určena pro konkrétní kufr, obvykle se liší délkou a montážními otvory. To znamená, že je možné použít pouze Teleskopická Rukojeť přesně odpovídající poškozené rukojeti se do kufru vejde.

Na suitcase.repair najdete odpovídající náhradní rukojeti pro mnoho různých značek kufrů. Stačí vyhledat číslo modelu položky a můžete si být jisti, že zobrazené Teleskopická Rukojeť skutečně pasuje na váš kufr.

Nejste si jisti, kde najít číslo modelu vašeho kufru?

KROK 2: OTEVŘETE ZIP PRO ÚDRŽBU

Otevřete kufr a otevřete údržbový zip na vnitřní straně kufru. Obvykle se tento zip nachází uprostřed skořepiny a není na něm žádný Stahovák Zipu.

Opatrně otevřete zip dvěma prsty a najděte jej. Kolečka uchycení na dně kufru.

KROK 3: NAJDĚTE Teleskopická Rukojeť

U většiny kufrů se Teleskopická Rukojeť se nachází na vnitřní straně a je ke kufru připevněn pomocí dvou úchytů. Jeden držák je umístěn v horní části kufru poblíž horního madla, zatímco druhý je umístěn poblíž středu nebo dna kufru.

Důležité: U kufrů, kde je Teleskopická Rukojeť je viditelný na zadní straně kufru, lze tento pokyn použít stejně.

KROK 4: ODŠROUBUJTE HORNÍ DRŽÁK

Pomocí křížového šroubováku odstraňte šrouby z držáku v horní části rukojeti. Teleskopická Rukojeť (v blízkosti rukojeti pro přenášení.

Důležité: Šrouby umístěte odděleně na stranu, protože budou později použity k upevnění nového držáku. Teleskopická Rukojeť. Uvědomte si, že šrouby mohou mít různé velikosti (např. horní a spodní montáž), takže je důležité si pamatovat, kam byl který šroub umístěn.

Upozornění: V případě, že se jedná o šrouby, které jsou v rozporu se zákonem, je nutné je přišroubovat do šroubu: U některých pevných skořepinových kufrů je uchycení pro Teleskopická Rukojeť je spojen s částkou pro rukojeť pro přenášení. V takových případech může být nutné nejprve sejmout rukojeť pro přenášení, aby bylo možné získat přístup k držáku pro kufr. Teleskopická Rukojeť. V takových případech se také podívejte na náš Průvodce pro výměnu nosné rukojeti.

KROK 5: ODSTRAŇTE ŠROUBY ZE SPODNÍHO DRŽÁKU

Dále odstraňte šrouby ze spodního držáku. V některých případech jsou šrouby pro spodní držák o něco menší než šrouby pro horní držák, takže budete možná potřebovat jiný šroubovák.

Také tyto šrouby umístěte po svém boku, abyste mohli znovu připevnit nový Teleskopická Rukojeť v dalším kroku.

KROK 6: VYMĚŇTE Teleskopická Rukojeť

Po odstranění šroubů z obou držáků můžete opatrně vytáhnout poškozenou teleskopickou rukojeť z horní části.

Chcete-li sestavit nový Teleskopická Rukojeť musíte jednoduše znovu vložit trubky nové rukojeti. Teleskopická Rukojeť do pláště. Ujistěte se, že trubky nové Teleskopická Rukojeť procházejí skrz držáky a že otvory pro šrouby jsou v jedné rovině mezi držákem a rukojetí, než znovu vložíte šrouby pro horní i spodní držák.

Pozor: U kufrů s Teleskopická Rukojeť umístěným na vnější straně kufru Teleskopická Rukojeť lze po vyjmutí šroubů z držáků jednoduše odejmout z vnější strany. Pro připevnění nového Teleskopická Rukojeť se ujistěte, že kufr je umístěn na zadní straně a umístěte Teleskopická Rukojeť do správné polohy. Znovu vložte šrouby do držáku, abyste jej upevnili. Teleskopická Rukojeť. V případě potřeby přidržte Teleskopická Rukojeť na místě z vnější strany.

JSTE HOTOVI!

Úspěšně jste vyměnili první Teleskopická Rukojeť. Navštivte naše další návody, kde se dozvíte, jak opravit další součásti kufru.

Na naše průvodce

Newsletter

Krátká věta popisující, co někdo obdrží, když se přihlásí k odběru