Následující pokyny ukazují, jak vyměnit poškozený Zámek kufru během několika minut. Návod je vhodný jak pro zámky TSA, tak pro zámky, které nejsou zámky TSA, zámky, které jsou zapuštěné do skořepiny, i zámky, které jsou umístěné na horní straně skořepiny.

Kufry s rámem (např. z hliníku nebo polypropylenu) mají obvykle dva nebo dokonce tři zámky. Pro tyto zámky jsme pro vás vytvořili samostatnou příručku. Na adrese naleznete navštivte naši stránku s průvodcem opravami kde se dozvíte více.

Potřebné nástroje: 1 x křížový šroubovák

Předpokládaný čas: Přibližně 10 minut

Obtížnost: Snadná

KROK 1: VYHLEDÁNÍ ODPOVÍDAJÍCÍCH NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Ačkoli mnoho zámků na kufry může vypadat velmi podobně, každý Zámek má svůj vlastní tvar a je upevněn pomocí jiného držáku s různými montážními otvory. Proto je nezbytné najít náhradní díly. Zámek přesně odpovídající vaší položce.

Na adrese suitcase.repair najdete odpovídající náhradní zámky pro mnoho různých značek kufrů. Stačí vyhledat číslo modelu položky a můžete si být jisti, že zobrazené Zámek se skutečně hodí pro váš kufr.

Nejste si jisti, kde najít číslo modelu vašeho kufru?

KROK 2: OTEVŘETE ZIP PRO ÚDRŽBU

Otevřete kufr a otevřete údržbový zip na vnitřní straně kufru. Obvykle se tento zip nachází uprostřed skořepiny a není na něm žádný Stahovák Zipu.

Opatrně otevřete zip dvěma prsty a najděte jej. Kolečka uchycení na dně kufru.

KROK 3: NALEZENÍ DRŽÁKU Zámek MOUNT

Chcete-li odstranit poškozený Zámek, vyhledejte Zámek držák na vnitřní straně kufru. Držák se nachází hned za Zámek a v závislosti na modelu se upevňuje pomocí 2-4 šroubů.

KROK 4: ODŠROUBOVÁNÍ Zámek

K odstranění šroubů z držáku použijte křížový šroubovák.

Důležité: Původní šrouby si ponechte, protože budou použity k montáži nového náhradního dílu.

KROK 5: VYMĚŇTE Zámek

Po odstranění šroubů můžete vytáhnout náš poškozený Zámek z vnější strany.

Montáž náhradního dílu Zámek, umístěte náhradní Zámek do výřezu v plášti z vnější strany. Původní šrouby zašroubujte zevnitř do držáku. Při šroubování byste měli cítit mírný odpor, ale šrouby příliš neutahujte, aby nedošlo k jejich poškození. Zámek.

JSTE HOTOVI!

Úspěšně jste vyměnili svůj první kufr Zámek. Navštivte náš Průvodce a dozvíte se, jak nastavit novou kombinaci zámku pro váš Zámek.

Zámek Návod