Na Suitcase.Repair neúnavně pracujeme na tom, aby byla oprava vašich zavazadel jednoduchá a cenově dostupná. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme se značkami, letišti, leteckými společnostmi, výletními linkami, místními obchody a hotely, abychom mohli nabízet opravy zavazadel všude, kde je to možné, a zároveň zákazníkům nabídnout výjimečný servis. Níže se dozvíte více o tom, jak partnerství se Suitcase.Repair vám může přinést výhody.

Záruční a opravárenské služby pro značky zavazadel

Poskytnout svým zákazníkům vynikající poprodejní služby nebylo nikdy jednodušší. Spolupracujte s suitcase.repair a podpořit tak svou značku, posílit iniciativu udržitelnosti a zlepšit kvalitu svých služeb. Využijte flexibilní úrovně služeb od nabídky náhradních dílů až po správu záručních případů, a to vše při současném snížení nákladů.

Objevte naše služby

Opravy pro letecké společnosti a letiště

Oprava a výměna poškozených zavazadel je pro mnoho leteckých společností a letišť časově náročný a nákladný proces.

suitcase.repair Poukázky na náhradní díly nabízejí efektivní řešení, jak zvýšit podíl opravených položek a zároveň snížit čas strávený správou případů.

Kromě toho nabízíme komplexní řešení pro správu celé služby opravy a výměny zavazadel.

Objevte naše služby

Služby oprav pro výletní lodě

Oprava a výměna poškozených zavazadel je pro výletní společnosti často komplikovaným procesem, protože poškozená zavazadla často nelze opravit na palubě kvůli velkému množství různých náhradních dílů.

S suitcase.repair Poukazy na náhradní díly si vaši cestující mohou být jisti, že na ně po návratu domů čekají odpovídající náhradní díly pro jejich zavazadlo.

Kromě toho nabízíme komplexní řešení pro správu celého servisu oprav a výměny zavazadel.

Objevte naše služby

Hodnocení zavazadel pro pojišťovny

Určení opravitelnosti zavazadla, nákladů na opravu a v případě neopravitelných předmětů i časové hodnoty poškozeného výrobku může být pro pojišťovny náročné.

Náš přístup k hodnocení založený na datech poskytuje jasnou a spolehlivou odpověď na tyto otázky, což umožňuje upřednostnit opravu, pokud je finančně únosná. Naše služba hodnocení zároveň pomáhá vyhnout se nadměrnému odškodnění v důsledku nadhodnocených historických maloobchodních cen.

Objevte naše služby

Nabídka služeb opravy zavazadel ve vašem obchodě

Uvažovali jste někdy o nabídce služeb opravy zavazadel ve vaší prodejně? Přestože mnoho typů oprav mohou zákazníci provést sami, nemusí se cítit pohodlně, když opravu provádějí. Navíc složitější opravy vyžadují nástroje, které zákazníci nemusí mít vždy k dispozici.

Připojte se suitcase.repair sítě tak vzniká jedinečná příležitost získat další příjmy a zároveň více zviditelnit svou firmu.

Zjistěte více

Nabídněte službu opravy zavazadel ve svém hotelu

Služby opravy zavazadel lze v mnoha případech nalézt pouze ve vybraných luxusních hotelech a jsou omezeny na opravy výrobků vybraných značek.

S suitcase.repair nabízet hostům službu opravy zavazadel je velmi jednoduché a nevyžaduje to mnoho prostoru ani velké výdaje. Nabídněte tuto službu výhradně svým hostům nebo zvyšte povědomí o svém zařízení tím, že budete nabízet své služby na místě a zároveň vytvoříte nový

Zjistěte více